آموزش استفاده از جاپارکز

ثبت نام در جاپارکز

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن

برای استفاده از جاپارکز کافیه که شماره تلفنتون رو برای ما ارسال کنید. وقتی شماره رو برای ما ارسال می کنید یه کد تایید پنج رقمی براتون ارسال میشه. این کد رو برای ما ارسال می کنید و وارد اپلیکیشن میشید.

وقتی وارد اپلیکیشن میشید از شما پرسیده میشه که چه نوع ماشینی دارید؟ سواری معمولی دارید یا یه ماشین شاسی بلند یا سواری بزرگ که تقریبا اندازه شاسی بلنده و یا وانت و کامیونت.

در مرحله بعد باید پنج رقم سمت راست پلاک ماشینتون رو وارد کنید تا توی جستجوی جاپارک راحت تر پیدا بشید یا ماشیتن های دیگه رو راحت تر پیدا کنید. حالا کافیه به ما بگید که ماشینتون چه رنگیه. برای این کار باید روی تصویر ماشین کلیک کنید و از بین رنگ های موجود نزدیک ترین رنگ به ماشینتون رو انتخاب کنبد.

و در مرحله اخر هم کافیه قوانین و مقررات رو بخونید و قبولش کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید تا وارد اپلیکیشن جاپارکز بشید. بعد از ورود شما یه اعتبار هدیه هم دریافت می کنید.

درخواست جاپارک کنار خیابان

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن

اگر دنبال جای پارک کنار خیابان می گردید می تونید توی صفحه اصلی اپلیکیشن جاپارکز روی دکمه جستجو برای جاپارک کلیک کنید و مراحل زیر رو برای انتخاب جا پارک مناسب دنبال کنید :

1- مشخص کردن مکان جاپارک :

برای این کار کافیه با حرکت دادن نقشه نوک آیکون نارنجی وسط صفحه رو دقیقا روی محلی که جاپارک نیاز دارید تنظیم کنید یا از نوار جستجوی بالای صفحه مکان مورد نظرتون رو به راحتی پیدا کنید. بعد از پیدا کردن محل مورد نظر می تونید روی دکمه ثبت موقعیت کلیک کنید تا به مرحله بعد برید.

2- مشخص کردن زمان :

در این مرحله باید زمانی را که جا پارک لازم دارید مشخص کنید. دکمه های تا 5 دقیقه، 15 دقیقه دیگه و … برای این کار در نظر گرفته شده و اگر در زمان بیشتر از 45 دقیقه جاپارک لازم دارید می تونید روی زمان های بیشتر کلیک کنید. با کلیک روی هر کدوم از دکمه ها جاپارکز شروع می کنه جاپارک مناسب رو برای شما پیدا کنه.

3- درخواست جای پارک :

بعد از جستجو یه صغحه نشون داده میشه که توی اون تعداد جاپارک های موجود رو نمایش میده. اگر جاپارکی موجود باشه یه دکمه به عنوان درخواست جاپارک کنار خیابان توی صفحه هست که با زدن این دکمه درخواست شما به نزدیک ترین جاپارک موجود ارسال میشه و باید منتظر بمونی تا درخواستت قبول بشه. اگر کاربری که این جاپارک رو پیشنهاد داده درخواست شما رو قبول کنه می تونید از این جا پارک استفاده کنید و اپلیکیشن زمان و مسیر رسیدن شما به این نقطه رو براتون نمایش میده. شما حتما باید تا قبل از اتمام زمان تعیین شده خودتون رو به اون محل برسونید.

اگر در محدوده 400 متری محلی که انتخاب کردید هیچ جاپارکی وجود نداشته باشه اپلیکیشن به شما پیشنهاد میده که می تونید درخواستتون رو روی نقشه ثبت کنید تا اگر جای پارکی توی اون منطقه تا رسیدن شما پیدا شد بهتون اطلاع داده بشه یا می تونید با زدن دکمه جستجوی مجدد تو یه زمان یا مکان دیگه جستجو رو انجام بدید.

پیشنهاد جا پارک

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن

پاسخ به درخواست های جا پارک

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن

ثبت درخواست برای جای پارک

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن

استفاده از بانک

برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کن